Piątek, 21 czerwca
Imieniny: Alicji, Alojzego
Czytających: 1210
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Kumulacja przewinień

Czwartek, 13 sierpnia 2020, 9:30
Aktualizacja: 12:32
Autor: red
Świebodzice: Kumulacja przewinień
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Świebodzicach zatrzymali mężczyznę, który okazał się być poszukiwany, a ponadto zlekceważył postanowienie sądowe i wsiadł za kierownicę samochodu, mimo zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

11 sierpnia w godzinach wieczornych, funkcjonariusze Komisariatu Policji w Świebodzicach patrolujący teren miasta zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Ford. 19-latek nie posiadał przy sobie blankietu prawa jazdy, gdyż jak się okazało ma czynny do czerwca 2028 r. zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że to nie jedyne co mężczyzna ma na sumieniu. 19-latek bowiem był poszukiwany do odbycia kary trzech miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany i najbliższe miesiące spędzi w Zakładzie Karnym.

19-latek będzie odpowiadał również karnie za złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. O dalszym losie mężczyzny zdecyduje Sąd.

Za kierowanie pojazdem pomimo orzeczonego przez Sąd zakazu, a tym samym niestosowanie się do jego wyroku, grozi kara pozbawienia wolności nawet do lat 5.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group