Środa, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 656
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Kupili nowoczesny aparat USG

Piątek, 5 lipca 2024, 11:31
Autor: red
Świebodzice: Kupili nowoczesny aparat USG
Fot. UM Świebodzice
Miejski Ośrodek Zdrowia w Świebodzicach stale się rozwija i dba o zdrowie pacjentów.

Jak informuje Dyrektor Miejskiego Ośrodka Zdrowia Adrian Szewczyk: Nasza przychodnia, Miejski Ośrodek Zdrowia, zakupiła kolejny aparat do diagnostyki ultrasonograficznej, czyli popularnie mówiąc aparat USG. 4 lipca, w odbiorze sprzętu uczestniczył Burmistrz Miasta Paweł Ozga.

Dyrektor MOZ dodaje - Z tego rodzaju diagnostyki korzysta coraz więcej lekarzy. Cieszymy się, że możemy zapewnić naszym pacjentom najnowsze technologie medyczne, które wspomagają diagnostykę i leczenie na najwyższym poziomie. To już piąty aparat w przychodni, konieczny z racji dużego zapotrzebowania. To bardzo nowoczesny sprzęt marki Fujifilm, który pozwoli na jeszcze łatwiejszy dostęp do tego rodzaju diagnostyki dla pacjentów w naszej placówce, zarówno dla tych, którzy mają udzielane świadczenia przez lekarzy specjalistów, jak i dla tych kierowanych przez lekarzy pierwszego kontaktu.

Aparat został zakupiony ze środków własnych przychodni i będzie służył do diagnostyki kardiologicznej, neurologicznej, jak i w poradniach urologicznej oraz ginekologicznej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group