Czytających: 1863

Jaworzyna Śląska: La Liga pewna mistrzowskiej korony

Poniedziałek, 27 lutego 2012, 1:42
Aktualizacja: 1:42
Po zwycięstwie 13:7 ze Znajomymi Fryzjera piłkarze La Ligi zapewnili sobie na dwie kolejki przed końcem rozgrywek Jaworzyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Halowej tytuł mistrzowski.

Zwycięstwo faworytów ani przez moment nie było zagrożone, którzy przez cały mecz kontrolowali sytuację na parkiecie. Kolejne sześć bramek dorzucił do swojego konta lider kwalifikacji strzelców Grzegorz Borowy i ma już ich w swoim dorobku 74.

Nadal bez zwycięstwa są dwa najsłabsze zespoły ligi XXL Bolesławice i Drużyna Jarka. W kolejnej konfrontacji tych drużyn znów padł remis, tym razem 11:11, poprzednio było 9:9. Przebieg tego meczu jak i poprzedniego był podobny, znowu Znajomi prowadzili wysoko, bo już 6:0 w 11. minucie gry, ale XXL się nie załamał i w drugiej połowie zaczął odrabiać straty. W 33. minucie już mieliśmy remis po 8. Do końca spotkania trwała zacięta walka o zwycięstwo, jednak skończyło się wynikiem 11:11 i podziałem punktów

Równie ciekawie było w ostatnim meczu kolejki, w którym Fair Play podejmował AC Wymiataczy. Kiedy wydawało się, że spotkanie zakończy się rezultatem 7:7 na kilkanaście sekund przed końcem drużynę Fair Play uradował Sowa, zdobywając rozstrzygające trafienie