Niedziela, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 791
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Lany poniedziałek – apel policji

Czwartek, 28 marca 2013, 11:48
Aktualizacja: 11:52
Autor: red.
Świdnica: Lany poniedziałek – apel policji
Fot. archiwum
Święta Wielkanocne dla wielu młodych ludzi, to święta kojarzące się nie tyle z rozdającym pisanki zajączkiem, ale przede wszystkim z lanym poniedziałkiem. Jak co roku na osiedlach, przed kościołami na miejskich skwerach spotkamy młodzież z wiadrami pełnymi wody, czyhającą na przechodniów. Należy jednak pamiętać aby nie przesadzać.

Policja świdnicka w tym czasie będzie skutecznie reagować na wszelkie próby zakłócenia bezpieczeństwa i porządku publicznego. Należy pamiętać, że tradycja związana z tzw. ”lanym poniedziałkiem” powinna przebiegać w granicach rozsądku. Policja będzie dyscyplinować te osoby, których zachowanie może zagrażać bezpieczeństwu innych. W zależności od znamion czynu policjanci będą kierować sprawy do sądu bądź wszczynać postępowania karne.

Wspólnie zadbajmy o to, żeby tradycja była tradycją, a nie wybrykiem chuligańskim. Zawsze możecie Państwo liczyć na naszą pomoc i opiekę. Prosimy o przekazywanie policjantom wszelkich uwag mogących przyczynić się do zapewnienia nam wszystkim spokoju i bezpieczeństwa, tak, abyśmy po tych Świętach wszyscy mogli się spotkać zdrowi, weseli i szczęśliwi.

Do rodziców zwracamy się z apelem aby porozmawiali ze swoimi pociechami na temat szkód jakie mogą wyrządzić rzucając workami pełnymi wody w przechodniów lub nadjeżdżające samochody.

(KPP Świdnica)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group