Niedziela, 14 kwietnia
Imieniny: Justyny, Waleriana
Czytających: 1255
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Lato przy trzepaku

Sobota, 2 lipca 2022, 11:10
Autor: red
Żarów: Lato przy trzepaku
Fot. UM Żarów
Rozpoczął się cykl wakacyjnych zajęć, które prowadzone są w ramach akcji "Lato w gminie Żarów". Dzieci i młodzież na wakacyjne spotkania zaprasza Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Wakacje w mieście wcale nie będą nudne. A to za sprawą atrakcji i niespodzianek, które czekają na uczestników wakacyjnych spotkań. Wśród nich wycieczki rowerowe, spacery historyczne, warsztaty plastyczne i taneczne oraz wiele wspólnych zabaw i gier ruchowych. Gminne Centrum Kultury i Sportu nie zapomina również o miłośnikach sportowych wrażeń. Dlatego specjalnie z myślą o nich organizowane są zajęcia sportowe. Będą to turnieje piłkarskie, koszykówki ulicznej, akrobatyka sportowa i wiele innych zawodów sportowych. Miłośnicy historii również mogą liczyć na ciekawe zajęcia, które prowadzić będzie Bogdan Mucha z Żarowskiej Izby Historycznej.

Szczegółowy harmonogram wakacyjnych zajęć znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.centrum.zarow.pl i Facebooku Gminne Centrum Kultury i Sportu oraz https://www.um.zarow.pl/oswiata-kultura-i-sport/n,257963,akcja-lato-w-gminie-zarow.html

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group