Czwartek, 29 lutego
Imieniny: Lutosława, Romana
Czytających: 938
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Lato w mieście

Wtorek, 2 sierpnia 2022, 13:00
Autor: red
Świebodzice: Lato w mieście
Fot. organizatorzy
1 sierpnia, rozpoczął się drugi miesiąc wakacji, nie zwalniamy tempa i zapraszamy na kilka ciekawych wydarzeń organizowanych w Świebodzicach.

Wystartowało Lato w Miejskim Domu Kultury, które potrwa przez dwa tygodnie, w godz. 10:00-12:00, a zapowiada się bardzo ciekawie. Zaplanowane są zajęcia: animacje, warsztaty mydlarskie, teatr „Czerwony Kapturek” oraz gry z Kamayu.
Niecodzienne wydarzenie szykuje się w najbliższy czwartek, 4 sierpnia w Rynku o godz. 19:00. W samym sercu naszego miasta odbędzie się koncert operetki pn. "Operetka na wynos+!”, który zorganizowany zostanie przez Operetkę Wrocławską. Koncert zrealizowany zostanie dzięki dotacji z Gminy Świebodzice przyznanej w ramach otwartego konkursu ofert. Zapewniamy niezapomniane wrażenia artystyczne oraz miejsca siedzące dla publiczności.

Ciekawie zapowiada się także sobota, tj. 6 sierpnia o godz. 12:00 Rynek opanuje 50 pięknych, lśniących zabytkowych aut. Zapraszamy w imieniu Stowarzyszenia Moto-Weteran z Wałbrzycha oraz Miasta Świebodzice na X Międzynarodowy Wałbrzyski Zlot Pojazdów Zabytkowych-Etap Świebodzicki. To kolejne wydarzenie, które odbędzie się dzięki przyznanej dotacji.

Ponadto pamiętajmy również o jodze organizowanej w ogrodzie MDK. 3 sierpnia (środa) widzimy się o godz. 18:30, a także o zumbastycznych zajęciach, które przygotował również MDK, 4 sierpnia o godz. 19:00 zapraszamy osoby +18 na zajęcia Zumby. Wstęp jest wolny.

Oferta jogi w tym roku jest urozmaicona, zachęcamy do udziału w niej, Park Miejski, 4 sierpnia (czwartek), godz. 18:30.

O aktywność fizyczną dba OSiR Świebodzice Spółka z o.o., trwa świetna akcja pn. Rozruszaj się w Wakacje. W piątek tj. 5 sierpnia, godz. 18:30 widzimy się podczas ogólnorozwojowych zajęć na stadionie przy ul. Re kreacyjnej 1.

Pamiętajmy także o odkrytym kąpielisku, które jest czynne codziennie podczas wakacji, oczywiście, wtedy kiedy dopisuje słoneczna pogoda.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group