Poniedziałek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 955
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Lato z SOKiBP

Poniedziałek, 30 czerwca 2014, 20:19
Aktualizacja: 20:20
Autor: red.
Jaworzyna Śląska: Lato z SOKiBP
Fot. SOKiBP
Jak co roku, Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej zaprasza dzieci i młodzież (7 lat i więcej) do spędzenia wolnego czasu na zajęciach, które organizowane będą podczas wakacji.

Od 30 czerwca do 11 lipca br. w Bibliotece Publicznej w godzinach od 11:00 do 13:00, natomiast od 14 do 25 lipca zajęcia będą prowadzone w godzinach od 9:00 do 12:00 przez instruktorów Ośrodka Kultury.

Na zajęciach będzie można między innymi skorzystać z gier komputerowych i konsolowych, odbędą się zajęcia plastyczne: malowanki podłogowe, biżuteria z różnych tworzyw, zabawy masami plastycznymi, kolorowe dni, chrupkowe rzeźby, na miłośników łamigłówek czekają zgadywanki, rebusy, labirynty, alfabeciaki, cube story. Nie zbraknie także zabaw i gier integracyjnych.

Planujemy także organizację dwóch wycieczek dla uczestników zajęć: na salę zabaw Loopy’s World oraz do wrocławskiego ZOO. Wycieczki odbędą się w drugiej połowie lipca, a pierwszeństwo udziału w nich mają dzieci, które będą uczęszczać na nasze zajęcia. SOKiBP pokrywa koszty dojazdu i zapewnia ubezpieczenie oraz opiekunów, natomiast rodzice dzieci pokrywają koszty wstępu do instytucji.

23 lipca br. o godzinie 9:00 zapraszamy dzieci na spektakl „Pchła Krętaczka” w wykonaniu artystów agencji „Art-Re” z Krakowa. Wstęp na przedstawienie wolny. 2 sierpnia br. organizujemy tradycyjne turnieje w piłce nożnej dla dzieci i piłce siatkowej dla starszych – „Lato na korcie”.

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy, ze względu na ograniczoną ilość miejsc. Rodzice dzieci mogą zapisać swoich podopiecznych: w Bibliotece Publicznej (zajęcia w okresie od 30 czerwca do 11 lipca) oraz w Sekretariacie SOKiBP (zajęcia od 14 do 25 lipca Sekretariat SOKiBP). Udział w zajęciach jest bezpłatny.

(SOKiBP)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group