Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 937
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Laureaci kartek świątecznych nagrodzeni

Sobota, 15 grudnia 2018, 7:14
Autor: red
Świebodzice: Laureaci kartek świątecznych nagrodzeni
Fot. UM Świebodzice
Sala Miejskiego Domu Kultury w dniu 13 grudnia została wypełniona po brzegi laureatami konkursu plastycznego pn. Magia Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci w towarzystwie rodziców, dziadków, opiekunów przybyły na zaproszenie burmistrza miasta Świebodzice Pawła Ozgi.

Była to podniosła chwila, gdyż niektórzy po raz pierwszy odbierali nagrodę na takiej uroczystości. Burmistrz miasta Świebodzice Paweł Ozga podziękował uczestnikom za ich zaangażowanie w konkurs, gratulował umiejętności i przyznał, że komisja miała bardzo trudną pracę przy wyborze kartek, gdyż każda była wyjątkowa. Podczas spotkania zostało nagrodzonych ośmiu uczestników konkursu, których kartki zostały wydrukowane i powędrowały z życzeniami do firm, instytucji współpracujących z Gminą Świebodzice.

Z kolei 60 autorów kartek zostało wyróżnionych. Wśród nich byli uczniowie szkół publicznych i powiatowych, wychowankowie przedszkoli, podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy, Domu Pomocy Społecznej, Świetlicy Środowiskowej Tęczowa Gromada.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group