Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 829
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mokrzeszów: Laury dla uczniów z Mokrzeszowa

Sobota, 1 czerwca 2019, 9:24
Aktualizacja: 13:26
Autor: red
Mokrzeszów: Laury dla uczniów z Mokrzeszowa
Fot. Gmina Świdnica
W Szkole Podstawowej w Mokrzeszowie odbyła się kolejna edycja gminnego konkursu wiedzy samorządowej o „Laur Młodego Samorządowca”.

Zwycięskiej drużynie z Mokrzeszowa osobiście gratulowała wójt gminy Teresa Mazurek, podczas IX Sesji Rady Gminy Świdnica.

W konkursie wzięli udział uczniowie gminnych szkół podstawowych oraz uczniowie klas III gimnazjalnych z terenu naszej gminy. Tematyką tegorocznej edycji Konkursu był wolontariat realizowany na terenie szkół oraz w środowisku lokalnym.
- Niezmiernie ważne jest inwestowanie w rozwój i edukację młodego pokolenia, bo to procentuje. Tym bardziej cieszę się z osiągnięć uczniów ze Szkoły Podstawowej w Mokrzeszowie, którzy w tym roku są zwycięzcami w konkursie wiedzy samorządowej i do których wędruje statuetka „Laur Młodego Samorządowca” – podkreślała wójt Teresa Mazurek.

I miejsce w kategorii szkół podstawowych zdobyła Szkoła Podstawowa w Mokrzeszowie, wraz z opiekunami: Katarzyną Hrynacz i Lucyną Pietruszką które przygotowały tegoroczny konkurs.
II miejsce – Szkoła Podstawowa w Pszennie.
III miejsce – Szkoła Podstawowa w Witoszowie Dolnym.

W kategorii oddziałów gimnazjalnych najwyżej oceniono mowę motywacyjną przygotowaną przez uczennicę trzeciej klasy gimnazjum przy Szkole Podstawowej w Lutomi Dolnej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group