Czytających: 1817

Świdnica: LDJ i LDJM: W dwumeczu Polonii–Stali z Parasolem wynik 4:4

Piątek, 3 kwietnia 2015, 23:10
Aktualizacja: 23:11
Remisami zakończyły się potyczki rozgrywane pomiędzy juniorami Polonii–Stali Świdnica a Parasola Wrocław. Zarówno w meczu LDJ, jak i LDJM padły rezultaty 2:2.

W meczu juniorów starszych do przerwy było 1:0 dla podopiecznych Tomasza Oleksego i Mariusza Miętkiewicza po bramce Dawida Gładysza. Po zmianie stron rywale odpowiedzieli dwoma trafieniami, następnie obejrzeli dwie czerwone kartki i w końcówce dostali gola na 2:2 autorstwa Pawła Mazanki. Drugi mecz nie rozpoczął się dla nas najlepiej. Nasi juniorzy młodsi prowadzeni przez Piotra Krygiera przegrywali już 0:2, ale zdołali wyciągnąć remis. Jeszcze do przerwy złapaliśmy kontakt po trafieniu Mateusza Gładysza, a po przerwie do wyrównania doprowadził Eryk Klemiński.

Polonia-Stal (LDJ): Wiciak, Rosiak (46' Tuziński), Werzyk, Lechniuk, Kochman (46' Mazanka), Szczepaniuk (85' Baranowski), Gładysz (63' Ciuba), Kusio, Jagieła (85' Kotowicz), Schmidt (63' Stanoch), Łuszkiewicz

Polonia-Stal (LDJM): Kurzeja, Białas, Mazanka, Klemiński, Orzechowski, Krupczak, Olipra, Zalewski, Gonek, Gładysz, Ślepokura oraz Maruszak, Gerus, Hruszowiec, Jędras, Podgórski