Sobota, 31 października
Imieniny: Augusta, Krzysztofa
Czytających: 622
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

LDJ, LDJM: Stal z Lechią, Polonia z Górnikiem

Wiadomości: LDJ, LDJM
Piątek, 21 października 2011, 15:22
Aktualizacja: 1:36
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Lechia Dzierżoniów nie będzie tylko rywalem III–ligowym piłkarzy Polonii Świdnica, z dzierżoniowianami zmierzą się także juniorzy Stali Świdnica (sobota 11.00 i 13.15). Poloniści zagrają z Górnikiem Wałbrzych (niedziela 11.00 oraz 13.15).

12. kolejka Ligi Dolnośląskiej Juniorów
Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław
Stal Świdnica – Lechia Dzierżoniów
FC Wrocław Academy – MKS Oława
Chrobry Głogów – Polar Wrocław
Pogoń Oleśnica – Motobi Kąty Wrocławskie
Parasol Wrocław – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Polonia Świdnica – Górnik Wałbrzych
Karkonosze Jelenia Góra – Miedź Legnica

1. Zagłębie-----------11 – 31 – 48:7
2. Stal-----------------11 – 28 – 33:11
3. Śląsk---------------11 – 26 – 25:11
4. FC Wrocław-------11 – 22 – 27:18
5. Polar---------------11 – 20 – 34:14
6. Górnik--------------11 – 18 – 26:23
7. Chrobry------------11 – 16 – 22:15
8. MKS----------------11 – 13 – 16:15
9. Orzeł----------------11 – 11 – 16:31
10. Lechia-------------11 – 10 – 12:21
11. Motobi-------------11 – 10 – 17:30
12. Parasol-------------11 – 9 – 15:31
13. Miedź--------------11 – 9 – 16:26
14. Karkonosze-------11 – 8 – 12:26
15. Pogoń--------------11 – 7 – 11:25
16. Polonia-------------11 – 7 – 10:36

12. kolejka Ligi Dolnośląskiej Juniorów Młodszych
Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław
Stal Świdnica – Lechia Dzierżoniów
FC Wrocław Academy – MKS Oława
Chrobry Głogów – Polar Wrocław
Pogoń Oleśnica – Motobi Kąty Wrocławskie
Parasol Wrocław – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Polonia Świdnica – Górnik Wałbrzych
Karkonosze Jelenia Góra – Miedź Legnica

1. Zagłębie-------------11 – 33 – 51:10
2. FC Wrocław---------11 – 28 – 41:3
3. Miedź-----------------11 – 28 – 37:9
4. Śląsk------------------11 – 27 – 30:12
5. Parasol---------------11 – 23 – 32:6
6. Lechia-----------------11 – 18 – 23:19
7. Stal--------------------11 – 17 – 27:33
8. Orzeł------------------11 – 16 – 22:22
9. Chrobry---------------11 – 15 – 34:24
10. Karkonosze----------11 – 12 – 14:35
11. Polonia---------------11 – 10 – 17:40
12. Polar------------------11 – 9 – 13:28
13. MKS-------------------11 – 9 – 26:36
14. Pogoń-----------------11 – 8 – 12:34
15. Motobi----------------11 – 3 – 6:46
16. Górnik-----------------11 – 0 – 9:37

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group