• Środa, 20 listopada 2019
  • Godz. 23:56
  • Imieniny: Anatola, Edmunda, Feliksa, Sędzimira, Rafała
  • Czytających: 836
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

LDJ, LDJM: Trzy punkty naszych juniorów

Wiadomości: LDJ, LDJM
Poniedziałek, 5 listopada 2012, 18:57
Aktualizacja: 18:58
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Juniorzy starsi Stali Świdnica przegrali 0:4, a juniorzy młodsi Gryfa pokonali 3:1 swoich rówieśników broniących barw Lechii Dzierżoniów.

14. kolejki LDJ
Bobrzanie Bolesławiec – Motobi Kąty Wroc. 1:4
Piast Nowa Ruda – Górnik Wałbrzych 1:4
Konfeks Legnica – Śląsk Wrocław 2:3
Strzelinianka Strzelin – Polar Wrocław 3:3
Lechia Dzierżoniów – Stal Świdnica 4:0
FC Wrocław Academy – Chrobry Głogów 3:1
Miedź Legnica – Orzeł Ząbkowice Śl. 0:2
Zagłębie Lubin – MKS Oława 2:0

Tabela Ligi Dolnośląskiej Juniorów
1. Śląsk Wrocław------------14 – 37 – 55:15
2. Zagłębie Lubin------------13 – 34 – 36:8
3. Lechia Dzierżoniów------13 – 24 – 44:23
4. Konfeks Legnica----------14 – 24 – 27:16
5. Górnik Wałbrzych--------13 – 21 – 26:34
6. Miedź Legnica------------13 – 21 – 28:15
7. FC Wrocław Academy---13 – 20 – 23:25
8. Chrobry Głogów----------13 – 20 – 20:19
9. Polar Wrocław------------14 – 20 – 31:23
10. MKS Oława--------------13 – 17 – 24:24
11. Orzeł Ząbkowice Śl.------13 – 17 – 22:25
12. Stal Świdnica-------------13 – 16 – 25:27
13. Motobi Kąty Wroc.------13 – 15 – 19:30
14. Strzelinianka Strzelin----13 – 12 – 18:33
15. Piast Nowa Ruda---------14 – 6 – 16:55
16. BKS Bolesławiec---------13 – 1 – 9:49

14. kolejki LDJM
Ślęża Wrocław – Parasol Wrocław 3:3
Nysa Kłodzko – Górnik Wałbrzych 2:3
KS Polkowice – Śląsk Wrocław 2:4
Strzelinianka Strzelin – Polar Wrocław 2:1
Lechia Dzierżoniów – Gryf Świdnica 1:3
FC Wrocław Academy – Chrobry Głogów 3:0
Miedź Legnica – Orzeł Ząbkowice Śl. 1:0
Zagłębie Lubin – MKS Oława 9:0

Tabela Ligi Dolnośląskiej Juniorów Młodszych
1. Zagłębie Lubin---------------13 – 35 – 53:4
2. Śląsk Wrocław---------------14 – 34 – 42:9
3. Parasol Wrocław------------13 – 32 – 42:10
4. Górnik Wałbrzych-----------13 – 25 – 29:15
5. Chrobry Głogów-------------13 – 22 – 29:18
6. Miedź Legnica----------------13 – 21 – 28:36
7. KS Polkowice---------------14 – 20 – 35:28
8. FC Wrocław Academy-----13 – 20 – 19:20
9. Nysa Kłodzko----------------14 – 19 – 28:22
10. Lechia Dzierżoniów--------13 – 16 – 28:30
11. Ślęza Wrocław---------------13 – 15 – 21:28
12. MKS Oława------------------13 – 12 – 26:39
13. Orzeł Ząbkowice Śl.---------13 – 9 – 15:30
14. Gryf Świdnica----------------13 – 9 – 12:35
15. Strzelinianka Strzelin-------13 – 8 – 10:49
16. Polar Wrocław---------------14 – 7 – 15:47

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group