Czytających: 1404

LDJ: LDJ: Zadecydował pierwszy kwadrans

Czwartek, 22 maja 2014, 22:22
Aktualizacja: 22:24
Chrobry Głogów okazał się minimalnie lepszy od Stali Świdnica w meczu o punkty w rozgrywkach Ligi Dolnośląskiej Juniorów. Goście zwyciężyli na głównej płycie stadionu przy ulicy Śląskiej w Świdnicy 2:1.

Podopieczni Tomasza Oleksego na prowadzenie wyszli bardzo prędko, bo już w 3. minucie spotkania za sprawą trafienia uzyskanego przez Bartłomieja Skowrońskiego. Kolejne minuty należały do rywali i kiedy w 15. minucie prowadzili już 2:1 zanosiło się, iż pojedynek zakończy się hokejowym rezultatem. Nic z tych rzeczy, gospodarze walczyli o odrobienie strat, ale więcej bramek w tym meczu już nie oglądaliśmy. Chrobry wygrał w Świdnicy 2:1.

Stal Świdnica - Chrobry Głogów 1:2 (1:2)

Stal: Bazydło, Machowski, Wierzyk, Dyszy, Szczepaniuk, Świeboda, Kot, Tadrzak, Klag, Skowroński, Ordon oraz Ziobrowski, Krasinkiewicz