Czwartek, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 979
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Marcinowice: Lekcja z Mistrzem

Niedziela, 2 października 2016, 14:28
Aktualizacja: Poniedziałek, 3 października 2016, 14:30
Autor: red
Marcinowice: Lekcja z Mistrzem
Fot. UG Marcinowice
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Marcinowicach biorący udział w projekcie „Mały Mistrz” mieli możliwość spotkania z Mistrzem, a klasa 3b miała zaszczyt uczestniczyć w lekcji, którą poprowadził gość.

21 września szkołę odwiedził Rafał Omelko lekkoatleta specjalizujący się w biegach na 400 metrów - uczestnik tegorocznych Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. Dzieci miały okazję poćwiczyć z mistrzem, zadać mu nurtujące pytania, a także zobaczyć medale, których Rafał Omelko ma imponującą kolekcję. Sportowiec cierpliwie odpowiadał na pytania dzieci i zaproszonych gości. Dla wielu wzór, inspiracja do dalszego działania i odnoszenia sukcesów - nie tylko w sporcie, ale również i w życiu.

Główną ideą projektu „Mały Mistrz” jest zachęcanie uczniów do zdobywania sprawności ruchowych. W założeniach programu znajduje się również podnoszenie umiejętności fizycznych poprzez prowadzenie zajęć w ciekawej formie, dzięki którym lekcja wychowania fizycznego staje się przygodą i zabawą. Podczas zajęć ruchowych uczniowie kształtują odpowiednie nawyki i postawy, szczególnie te dotyczące zdrowego stylu życia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group