• Poniedziałek, 21 października 2019
  • Godz. 9:27
  • Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba
  • Czytających: 729
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Lekkoatleci wystartowali na Zawiszowie

Wiadomości: Świdnica
Wtorek, 24 września 2013, 20:55
Aktualizacja: 20:56
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Choć pogoda nie rozpieszczała zawodników, to udało się przeprowadzić pierwsze w tym roku szkolnym zawody w ramach współzawodnictwa szkolnego 2013/2014. Gimnazjaliści ze świdnickich placówek rywalizowali w piątek na stadionie na osiedlu Zawiszów w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej.

Reprezentacje szkoły (oddzielnie w kategorii dziewcząt i chłopców) złożone z maksimum 15 zawodników walczyły w 7 konkurencjach: czterech biegowych i trzech technicznych. Indywidualnie osiągane rezultaty przeliczane były następnie według tabel lekkoatletycznych na punkty. Na wynik drużyny składało się 12 lub mniej najlepszych rezultatów.

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA /z punktacją do współzawodnictwa/:

DZIEWCZĘTA
1. Gimnazjum nr 1 – 963 pkt /6 pkt/
2. Gimnazjum nr 4 – 692 pkt /4 pkt/
3. Gimnazjum nr 2 – 344 pkt /3 pkt/

CHŁOPCY
1. Gimnazjum nr 2 – 819 pkt /6 pkt/
2. Gimnazjum nr 4 – 789 pkt /4 pkt/
3. Gimnazjum nr 1 – 652 pkt /3 pkt/

PEŁNA KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

GIMNAZJUM NR 1 – DZIEWCZĘTA

100m
 Patrycja Zienkiewicz – 14,3 /99 p/
 Natalia Nalewajko – 15,4 /73 p/
 Dagmara Kamińska – 15,8 /64 p/

300m
 Weronika Iwańczyszyn – 54,2 /70 p/

600m
 Małgorzata Toroń – 1.57,6 /84 p/
 Aleksandra Ziemba – 2.26,7 /30 p/

Skok w dal
 Weronika Nawrocka – 4,38 /94 p/
 Katarzyna Grzelak – 4,69 /114 p/
 Wiktoria Gałązka – 3,57 /54 p/

Pchnięcie kulą /3 kg/
 Monika Czaja – 8,50 /85 p/
 Monika Gruszczyńska – 6,94 /34 p/
 Oliwia Moczadłowska – 9,87 /129 p/

Sztafeta 4x100m
 Zienkiewicz, Nalewajko, Grzelak, Gałązka – 60,2 /63 p/

GIMNAZJUM NR 2 – DZIEWCZĘTA

100m
 Julita Naumów – 16,6 /49 p/
 Nicola Jankowska – 16,6 /49 p/

300m
 Justyna Milcarz – 67,9 /20 p/
 Wiktoria Słomińska – 61,3 /40 p/

600m
 Nicolle Pałys – 2.19,2 /44 p/

Skok w dal
 Natalia Kuc – 3,82 /66 p/

Pchnięcie kulą /3 kg/
 Hanna Staroojciec – 7,14 /40 p/

Sztafeta 4x100m
– 65,6 /36 p/

GIMNAZJUM NR 4 – DZIEWCZĘTA

100m
 Roksana Grodowska – 15,8 /64 p/
 Daniela Kałużyńska – 16,0 /60 p/
 Róża Karniej – 16,1 /58 p/

300m
 Natalia Wlazło – 57,8 /54 p/
 Małgorzata Trzpil – 60,6 /43 p/
 Paulina Piwiec – 58,7 /51 p/

600m
 Oliwia Kwiatek – 2.14,7 /52 p/
 Berenika Fedak – 2.12,5 /57 p/
 Magdalena Kalinowska – 2.04,2 /71 p/

Skok w dal
 Dominika Siwiec – 2,92 /27 p/
 Weronika Szaradowska – 3,60 /55 p/
 Paulina Piwiec – 3,60 /55 p/

Pchnięcie kulą /3 kg/
 Agnieszka Serdyńska – 6,95 /35 p/
 Paulina Pędrak – 7,10 /39 p/
 Monika Walukiewicz – 8,10 /72 p/

Sztafeta 4x100m
– 65,1 /38 p/

GIMNAZJUM NR 1 – CHŁOPCY

100m
 Wojciech Sulikowski – 13,8 /59 p/
 Piotr Woźny – 13,9 /57 p/
 Aleksander Pietrzak – 13,8 /59 p/

300m
 Karol Michalik – 44,2 /86 p/
 Szymon Mikuła – DSQ
 Damian Kowalczyk – 44,6 /84 p/

1.000m
 Łukasz Całka – 3.17,2 /71 p/

Skok w dal
 Jakub Michalik – 4,75 /63 p/
 Filip Kuczyński – 4,40 /52 p/

Pchnięcie kulą /5 kg/
 Michał Sozański – 9,72 /77 p/
 Jakub Norkiewicz – 8,05 /44 p/

Sztafeta 4x100m
 Sulikowski, Woźny, Pietrzak, Kuzcyński – DNF

GIMNAZJUM NR 2 – CHŁOPCY

100m
 Kacper Dukat – 13,6 /64 p/
 Damian Kamiński – 16,6 /8 p/

300m
 Oskar Durzyński – 43,1 /92 p/
 Damian Szapiro – 49,6 /59 p/
 Kacper Detko – 46,3 /76 p/

1.000m
 Artur Ciachowski – 3.22,9 /64 p/
 Damian Kucharski – 3.27,8 /58 p/

Skok w dal
 Bartosz Cielecki – 5,15 /77 p/
 Piotr Kaczmarczyk – 4,73 /63 p/

Pchnięcie kulą /5 kg/
 Michał Sroka – 7,38 /30 p/
 Jakub Zwarycz – 6,28 /15 p/

Rzut oszczepem
 Patryk Wnęk – 26,3 /43 p/
 Michał Szpak – 21,8 /27 p/
 Piotr Kisiel – 38 /105 p/

Sztafeta 4x100m
 Dukat, Durzyński, Kisiel, Szpak – 52,9 /88 p/

GIMNAZJUM NR 4 – CHŁOPCY

100m
 Michał Pocielej – 15,2 /27 p/
 Mateusz Gładysz – 13,1 /80 p/
 Wojciech Kurzeja – 14,2 /49 p/

300m
 Maciej Podgórski – 42,8 /95 p/
 Maxymilian Hołyszewski – 54,2 /39 p/
 Arkadiusz Krewczyk - DSQ

1.000m
 Kamil Czupski – 3.12,4 /78 p/
 Damian Myszkowski – 3.02,4 /95 p/
 Dawid Sienkiewicz – 3.27,6 /58 p/

Skok w dal
 Natan Trojanowski – 3,90 /35 p/
 Maciej Korniewski – 4,50 /55 p/
 Patryk Szparniak – 4,60 /58 p/

Pchnięcie kulą /5 kg/
 Krzysztof Sawko – 7,76 /38 p/
 Bartosz Zatorski – 8,75 /58 p/
 Jakub Górka – 7,92 /41 p/

Sztafeta 4x100m
 Myszkowski, Gładysz, Kurzeja, Podgórski – 53,4 /83 p/

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group