Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 868
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom/Wrocław: Licealiści na planie filmowym

Środa, 9 kwietnia 2014, 11:55
Aktualizacja: 11:56
Autor: red.
Strzegom/Wrocław: Licealiści na planie filmowym
Fot. użyczone
Na zaproszenie Łukasza Płoszajskiego oraz producenta programów telewizyjnych firmę ATM Grupa S.A. uczniowie strzegomskiego LO wystąpili, wraz z Barbarą Kurdej–Szatan, Krzysztofem Kwiatkowskim, Michałem Koterskim i innymi aktorami, na planie filmowym „Pierwszej miłości”.

Wyjazd licealistów na plan filmowy do Wrocławia jest efektem zaangażowania Łukasza Płoszajskiego w edukację medialną i filmową strzegomskich uczniów. Oprócz warsztatów, które aktor prowadzi w LO, to właśnie wyjazdy do studia filmowego ATM we Wrocławiu są praktycznym dopełnieniem wiedzy, zwłaszcza, że licealiści występują również w szkolnych przedstawieniach, które co roku gromadzą kilkusetosobową widownię. Blanka Graca, Zuzanna Konieczna, Monika Sarlej i Łukasz Niemczuk nie tylko wystąpili w kilku odcinkach „Pierwszej miłości” (odc. 1915, odc.1916, odc.1919 i odc.1921), ale także zwiedzali reżyserkę, przyglądali się pracy kamerzystów, a także aktorów. Po studiu filmowym licealistów oprowadzała kierowniczka produkcji - Magdalena Wujec.

Podczas przerw była okazja do zdjęć z aktorami. Nie zabrakło niespodzianek – spotkania na planie filmowym z Krzysztofem Kwiatkowskim, który grał w ostatnim przedstawieniu andrzejkowym w LO, a także z niezwykle sympatyczną Barbarą Kurdej-Szatan. Już niebawem kolejni licealiści będą mieli możliwość podpatrzenia pracy aktorów, reżyserów, kamerzystów i występu na planie filmowym.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group