Środa, 26 stycznia
Imieniny: Pauliny, Polikarpa
Czytających: 608
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Licealiści na planie filmowym

Środa, 11 kwietnia 2018, 13:14
Autor: red
Strzegom: Licealiści na planie filmowym
Fot. UM Strzegom
Uczniowie z klasy dziennikarsko – medialnej i prawniczej Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Strzegomiu uczestniczyli w nagraniu jednego z odcinków „Pierwszej miłości”, a także zwiedzili plan filmowy, rozmawiali z aktorami i twórcami filmu. To było ciekawe doświadczenie.

Relacja Alana Tułacza:

„Wtorek (06.03.2018 r.) zaczął się dla uczniów klasy I A niezwykle interesująco. Mieliśmy bowiem niepowtarzalną okazję wybrać się na plan serialu „Pierwsza miłość”. Po planie filmowym ATM, ulokowanym w podwrocławskich Bielanach, oprowadzał nas „Meksyk” – asystent reżysera odcinka. Po przybyciu na miejsce mieliśmy okazję poznać wielu bardzo ciekawych aktorów, takich jak: Krzysztof Wieszczek (serialowy Olek), Mateusz Banasiuk (Radek) czy Błażej Michalski (Mikser), a także – zagrać na planie z serialowymi aktorami! Jako statyści uczestniczyliśmy w nagraniu sceny z festiwalu piosenki sakralnej, który odbywał się w Wadlewie. Prawdziwą aktorską przygodę doświadczył p. Przemysław Knap, który nie tylko wystąpił w odcinku, ale miał również kwestię mówioną! To była ciekawa filmowa przygoda. Odcinek 2677, z naszym udziałem, będzie można oglądać już 19.04.2018 r. o godz. 18:00, oczywiście na antenie Polsatu! Zachęcamy do obejrzenia!”

Relacja Danieli Ślusarz:

„Dnia 6 marca 2018 roku klasa 1A strzegomskiego LO, wraz z opiekunami, udała się do Wrocławia, aby zwiedzić plan filmowy serialu „Pierwsza miłość”. Każdy z nas miał okazję zagrać w jednym z odcinków. Wystąpiliśmy w sali, w której miała być kręcona scena z nami, czyli dobrze bawiącymi się uczestnikami konkursu piosenki. Nagranie pięciu scen wymagało od nas sporo cierpliwości, ponieważ sceny były wielokrotnie powtarzane. Natomiast w czasie przerwy mieliśmy okazję zjeść obiad ze wszystkimi aktorami, którzy grali w tym dniu w filmie. Na koniec wizyty zwiedziliśmy jeszcze cały plan „Pierwszej miłości”, rozmawialiśmy z aktorami oraz wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcia”.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group