Czwartek, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 1326
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Liga MTB w Świebodzicach

Wtorek, 6 czerwca 2023, 11:42
Aktualizacja: 11:42
Autor: red
Świebodzice: Liga MTB w Świebodzicach
Fot. UM Świebodzice
W ubiegłą sobotę (3 czerwca) w kompleksie sportowym przy ul. Rekreacyjnej odbyła się fantastyczna impreza rowerowa pn. Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej – wyścig w Świebodzicach.

Na stadionie zebrała się bardzo liczna grupa miłośników kolarstwa, w wieku od 2 do 14 lat wraz z trenerami, rodzinami i opiekunami. W wyścigach udział wzięło około 165 uczestników z różnych miast m. in. z: Brzegu, Włoszakowic, Jeleniej Góry, Leszna, Chojnowa, Oborników Śląskich, Polkowic, Jaworzyny Śląskiej, Głuchołazów,Wałbrzycha oraz Świebodzic. Jedna z zawodniczek przyjechała na wyścig z Kołobrzegu. Oficjalnego otwarcia imprezy dokonali: Burmistrz Miasta Świebodzice Paweł Ozga wraz z Zastępcą Burmistrza Tobiaszem Wysoczańskim, Prezesem Stowarzyszenia Mateuszem Rosiakiem, Zastępcą Dyrektora Wyścigu Władysławem Żyndulem. Burmistrz Miasta życzył kolarzom wspaniałej zabawy, rywalizacji fair play oraz jak najlepszych wyników. Dodatkowo podziękował za świetną i profesjonalną organizację wydarzenia, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez miejskich. W wydarzeniu udział wzięli również członkowie klubu Jan Paduch, Ryszard Szram, Aleksandra Kanak, Władysław Góra oraz sędzia głowny delegatury DZK Tadeusz Daszkiewicz. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal oraz dyplom za udział w zawodach.

Wszystkim serdecznie gratulujemy wyników i życzymy powodzenia w kolejnych startach. Zapraszamy na kolejną edycję już za rok!

Organizatorem wydarzenia sportowego było Stowarzyszenie Cyklistów Ziemi Wałbrzyskiej, dzięki przyznanej dotacji z budżetu Gminy Świebodzice w ramach otwartego konkursu ofert.

Wyniki wyścigów dostępne będą wkrótce na stronie www.wynikizawodow.eu

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group