Poniedziałek, 3 października
Imieniny: Teresy, Jana
Czytających: 717
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Limboski dla świdniczan

Piątek, 10 września 2021, 9:36
Autor: red
Świdnica: Limboski dla świdniczan
Fot. organizatorzy
Limboski zagra i zaśpiewa dla Świdnickich Recenzji Muzycznych.

Podczas koncertów solo, Limboski gra na gitarze, fortepianie, tworzy na żywo pętle, śpiewa, robi beat box, używa sampli, a nawet gra na bębnie taktowym. Już w sobotę 18 września będzie można tego doświadczyć w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury.

Koncert odbędzie się dzięki tekstowi Aleksandry Galant przesłanemu do konkursu Świdnickie Recenzje Muzyczne. Oto fragment:

"Augustyniak to artysta przesiąknięty muzyką Głębokiego Południa USA. Warto wspomnieć, że jego koncerty odbywają się również w tym zakątku świata. Od zawsze oddany jest akustycznemu brzmieniu, dlatego nowa płyta jest niemałą niespodzianką, gdyż nie brakuje w niej elektronicznych bitów i syntezatorowych wstawek. Oczywiście partie gitarowe („Idź przez rzekę") i piano („Gdzieś tam") są wszechobecne w utworach nowego albumu, gdyż korzenie są zagnieżdżone w Berlinie, mieście muzyki elektronicznej, gdzie Michał ostatnio dużo przebywał."

Z kolei tak o wcześniejszej karierze Limboskiego piszą jego wydawcy:

"Jedna z najbardziej tajemniczych i nietuzinkowych postaci na polskim rynku muzycznym. Autor rozdzierających serce ballad i drapieżne zwierzę koncertowe. Przez długi czas był kojarzony z anturażem i klimatami ála Tom Waits. Potem zwrócił się w stronę analogowego nagrywania i raczej rockowych brzmień, które można znaleźć na płycie „Poliamoria"."

Koncert organizowany przez Świdnicki Ośrodek Kultury rozpocznie się w sali teatralnej w sobotę 18 września o godzinie 20:00. Bilety dostępne w przedsprzedaży w cenie 40 zł a w dniu koncertu 50 zł. Szczegóły i sprzedaż on-line na stronie ŚOK: https://sok.com.pl/recenzje-muzyczne-limboski/

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group