Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 1026
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Lipcowa sesja w Strzegomiu

Wtorek, 2 sierpnia 2016, 11:13
Autor: red
Strzegom: Lipcowa sesja w Strzegomiu
Fot. UM Strzegom
Radni Rady Miejskiej w Strzegomiu spotkali się na krótkiej, wakacyjnej sesji, by przegłosować zmiany w budżecie gminy Strzegom.

Strzegomscy radni w drodze uchwały zwiększyli plan wydatków zadania inwestycyjnego pn. "Morawa - droga dojazdowa do gruntów rolnych" o kwotę w wysokości 65 tys. zł z powodu wyższej kwoty oferty w postępowaniu przetargowym od kwoty zaplanowanej. Całościowy koszt robót budowlanych wyniesie ok. 440 tys. zł.
- Wspólnie podjęliśmy decyzję, by droga dojazdowa do gruntów rolnych w Morawie została wybudowana jeszcze w tym roku ze względu na organizację mistrzostw Europy w WKKW, które odbędą się w 2017 r. - poinformował burmistrz Strzegomia, Zbigniew Suchyta.

Dodajmy, że drogi dojazdowe do pól ułatwiają również dotarcie do wielu posesji, które znajdują się w ich sąsiedztwie.

Na piątkowej sesji wprowadzono również dodatkowe - wcześniej nieplanowane - zadanie inwestycyjne pn. "Modernizacja pomieszczenia kuchennego w Publicznym Przedszkolu nr 3 w Strzegomiu" w wys. 45 tys. zł.
- W trakcie wykonywania podłogi w pomieszczeniu kuchennym w PP nr 3 w Strzegomiu okazało się, że zachodzi pilna potrzeba wymiany rur kanalizacyjnych, płytek ściennych oraz instalacji elektrycznej. Do prawidłowego wykonania podłogi potrzebne jest wcześniejsze wykonanie w/w robót budowlanych - wyjaśniał zastępca burmistrza, Wiesław Witkowski.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group