Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 883
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/Kraj: List Rzecznika Praw Dziecka do szóstoklasistów

Czwartek, 4 kwietnia 2013, 8:23
Autor: red.
Świdnica/Kraj: List Rzecznika Praw Dziecka do szóstoklasistów
Fot. archiwum
– Już tylko godziny dzielą Was od testu podsumowującego sześć lat edukacji w szkole podstawowej. Zapewne dla niektórych będzie to pierwszy tak poważny sprawdzian w życiu, dlatego temu wydarzeniu towarzyszą silne emocje – zdenerwowanie i liczne obawy. Wielu z Was z pewnością aż do ostatniej chwili będzie powtarzać najważniejsze daty, wzory i definicje. Mam jednak nadzieję, że liczniejsza będzie grupa tych, którzy poświęcą te godziny na odpoczynek i zdecydują się dobrze wyspać przed egzaminem – czytamy w liście.

- Ci spośród Was, którzy metodycznie i wytrwale pracowali przez wszystkie szkolne lata, nie mają się o co martwić. Wierzę, że przygotowania do testu tylko ugruntowały waszą wiedzę i jednocześnie utwierdziły Was w przekonaniu, że kluczem do sukcesu jest systematyczna praca, silna wola oraz konsekwentne dążenie do celu.

Wykorzystajcie ostatnie tygodnie w szkole na pielęgnowanie przyjaźni i znajomości, zbierajcie wspomnienia i kontakty – są równie wartościowe jak wiedza i umiejętności, które zdobyliście przez te sześć lat. Życzę Wam, byście o wychowawcach, nauczycielach oraz koleżankach i kolegach z podstawówki pamiętali bardzo długo, a dobry wynik uzyskany na czwartkowym egzaminie był zapowiedzią kolejnych sukcesów.

Serdecznie pozdrawiam
Wasz Rzecznik
Marek Michalak

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group