Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 883
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Listopadowe wydarzenia z przewodnikiem "074"

Piątek, 1 listopada 2013, 12:43
Aktualizacja: 12:44
Autor: red.
Świdnica: Listopadowe wydarzenia z przewodnikiem "074"
Fot. użyczone
Zapowiedzi spektakli, koncertów, wystaw i wielu innych wydarzeń w najnowszym numerze bezpłatnego magazynu "074". Rozpoczynający się listopad wita nas tradycyjnie świętami i niespodziewanie ładną pogodą.

Już pierwszy weekend niesie ze sobą interesujące wydarzenia dla fanów muzyki - występy chóru męskiego Oktoich w cerkwi oraz katedrze. Dalsze zapowiedzi koncertowe to m.in. krakowscy bardowie: Sikorowski i Turnau, hawdalowi klezmerzy z Di Galitzyaner Klezmorim, jazzowi wirtuozi z Mark Whitfield Trio i mroczni jubilaci z Luna Ad Noctum z gościnnym udziałem KAT & Roman Kostrzewski.

Dla teatromaniaków wystąpi m.in. Andrzej Seweryn w monodramie "Wokół Szekspira", który jest już wyprzedany. Ci którzy nie zdążyli po bilety mogą iść z dziećmi na spektakl "Och, Emil!" na podstawie książki Astrid Lindgren. Premierę będzie miał pokaz grupy młodzieży projektu Alchemia Teatralna pt. "Andrzeju, nie denerwuj się" a w Wałbrzychu
coroczna festiwalowa uczta czyli XI Fanaberie Teatralne.

Jeśli natomiast polujecie na ciekawe filmy to w listopadzie ruszają bądź wracają aż 3 cykle. W Miejskiej Bibliotece Publicznej "Kinematoграф" czyli cotygodniowe spotkania z kinem rosyjskim i radzieckim. Oprócz nich spotkania z klasykami filmu noir podczas "Kino na temat". Galeria 44 natomiast zrobi dokumentalne przedbiegi przed kolejną edycją Dni Gór.

Jeszcze więcej zapowiedzi, z kompletem informacji, można oczywiście znaleźć w papierowej edycji "074", która od dziś jest dostępna w Świdnicy w Informacji Turystycznej oraz innych punktach na terenie miasta (pełna lista: www.sok.com.pl/074info/074-dystrybucja/). Najbardziej aktualne zapowiedzi wydarzeń można śledzić na stronie
www.facebook.com/074info

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group