Czwartek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 1001
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Literackie inspiracje w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Sobota, 17 marca 2012, 9:46
Aktualizacja: 9:49
Autor: red
Świdnica: Literackie inspiracje w Miejskiej Bibliotece Publicznej
Fot. użyczone
07 marca br. odbyły się kolejne warsztaty w ramach mikroprojektu "Literackie inspiracje" realizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Świdnicy wspólnie z biblioteką z naszych partnerskich Polic nad Metują.

Tym razem grupa polskich uczestników projektu – dzieci ze szkoły nr 105 pod opieką p. Beaty Wilczewskiej i pań bibliotekarek z Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży - wyjechała do Czech. Spotkanie przebiegło, jak zwykle, w miłej i pracowitej atmosferze. Pod okiem ekspertów – p. Beaty Ostrowickiej, autorki książek dla młodych czytelników oraz p. Joanny Zagner-Kołat, ilustratorki – powstawały kolejne wątki i ilustracje polsko-czeskiej książki, która ma być efektem mikroprojektu. Nie zabrakło śmiechu i radości, wspólnych rozmów i ciekawych pomysłów na fabułę rodzącego się dzieła literackiego. Nastepne spotkanie w kwietniu!

Mikroprojekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacensis w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska- Rzeczpospolita Polska 2007 -2013 „Przekraczamy granice“

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group