Wtorek, 16 czerwca
17°C Jelenia Góra

LKS Bystrzyca Górna pojedzie do Jeżowa Sudeckiego

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

24 lutego w hali sportowej Gimnazjum w Czarnym Borze odbyły się eliminacje strefy VI halowej piłki nożnej dzieci do lat 13 organizowane w ramach XIV Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi. Do turnieju zgłosiło się 6 drużyn po dwoje finalistów eliminacji powiatowych ze Świdnicy, Dzierżoniowa, Wałbrzycha.

Klasyfikacja końcowa
1. LKS Bystrzyca Górna - gmina Świdnica - powiat Świdnica
2. GLKS Marcinowice - gmina Marcinowice - powiat Świdnica
3. LZS Czarny Bór - gmina Czarny Bór - powiat Wałbrzych
4. Boguszów - gmina Boguszów - powiat Wałbrzych
5. LKS Dobrociń - gmina Dzierżoniów - powiat Dzierżoniów
6. LKS Piława Dolna - Gmina Dzierżoniów - powiat Dzierżoniów

Zwycięskie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz puchary. W finale dolnośląskim (Jeżów Sudecki - 09.03.2013) będzie region reprezentować drużyna z naszej gminy - LKS Bystrzyca Górna.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka