Niedziela, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 1269
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Lokalna kartka

Wtorek, 23 czerwca 2020, 11:54
Autor: red
REGION: Lokalna kartka
Fot. organizatorzy
Zapomniane wydarzenia, nieistniejące miejsca i ciekawe osobowości zostaną zapisane w kalendarzu świąt lokalnych, który w ramach projektu „Lokalna kartka 1.0” przygotowuje Fundacja Inicjatywa B.

– Ideą projektu „Lokalna kartka 1.0” jest promocja i ochrona pamięci o żarowskiej historii i kulturze. Za pomocą nieszablonowych technik animacyjnych oraz nowatorskich narzędzi internetowych, we współpracy z różnymi partnerami oraz lokalną społecznością, już teraz tworzymy autorski „Kalendarz świąt lokalnych” zawierający (wliczając w to rok przestępny) 366 elektronicznych wpisów funkcjonujących w formie internetowych, kalendarzowych kartek. Zapomniane wydarzenia, nieistniejące miejsca i ciekawe osobowości zostaną opisane, a następnie przedstawione codziennie w formie wizualnego komunikatu przybliżającego przeszłość i pamięć mieszkańców gminy. Cały projekt zostanie zrealizowany na stronie www.lokalnakartka.pl – czytamy na stronie internetowej Fundacji Inicjatywa B.

Projekt startuje 31 lipca 2020r. Mieszkańcy gminy Żarów również mogą zgłaszać swoje propozycje na stronie www.lokalnakartka.pl

Szczegółowe informacje można znaleźć na:
http://inicjatywab.pl/2020/05/15/lokalna-kartka-1-0-z-dotacja-nck-w-programie-kultura-w-sieci/

Profil w mediach społecznościowych: https://www.facebook.com/lokalnakartka1.0

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group