Niedziela, 14 kwietnia
Imieniny: Justyny, Waleriana
Czytających: 1300
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Lotnisko się rozwija

Piątek, 8 lipca 2022, 9:38
Aktualizacja: 9:38
Autor: red
Świebodzice: Lotnisko się rozwija
Fot. UM Świebodzice
Prężnie działające lotnisko jest niewątpliwie jedną z atrakcji wyróżniających Świebodzice na tle sąsiednich gmin.

Towarzystwo Lotnicze stale zabiega o wzbogacanie oferty kierowanej nie tylko do pasjonatów lotnictwa, ale również turystów i mieszkańców poszukujących ciekawych form spędzania czasu wolnego.

7 lipca, w Ratuszu Miejskim spotkali się w tej sprawie Burmistrz Miasta Paweł Ozga, Zastępca Burmistrza Tobiasz Wysoczański, Sekretarz Miasta Sabina Cebula, Prezes TLS Dariusz Błaszczyk, pasjonat szybownictwa Bartłomiej Kot oraz pracownicy Wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej.

Rozmowy dotyczyły planów na dalszy rozwój, w tym poszerzania oferty rekreacyjno-edukacyjnej, utworzenia Muzeum Szybownictwa oraz omówione zostały atrakcje zaplanowane na X Jubileuszowy Piknik Lotniczy. Burmistrz Miasta zapewnił o pełnym wsparciu dla wszystkich inicjatyw podejmowanych na rzecz promocji awiacji i dalszego rozwoju lotniska.

Już teraz serdecznie zapraszamy do udziału w Pikniku Lotniczym, który zaplanowany jest na 3-4 września oraz do śledzenia naszej strony, a także profilu TLS w mediach społecznościowych, gdzie pojawiać się będą aktualne informacje o najnowszych wydarzeniach organizowanych w Świebodzicach.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group