Czwartek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 922
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Łupem nie cieszył się zbyt długo

Środa, 2 sierpnia 2017, 9:46
Aktualizacja: 10:48
Autor: red
Strzegom: Łupem nie cieszył się zbyt długo
Fot. KPP Świdnica
Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozić może 43–letniemu mieszkańcowi Strzegomia, zatrzymanemu przez świdnickich policjantów. Mężczyzna podejrzany jest o kradzież torebki z dokumentami.

Warto zamykać drzwi wejściowe mieszkań na klucz, mimo że lokatorzy przebywają w domu. O tej zasadzie zapomniała 55-letnia mieszkanka Strzegomia.

W trakcie gdy właścicielka przebywała w mieszkaniu, sprawca wykorzystując jej nieuwagę i niezamknięte drzwi na klucz, wszedł do mieszkania i dokonał kradzieży torebki pozostawionej w przedpokoju. O całym zajściu pokrzywdzona powiadomiła dyżurnego komisariatu, który niezwłocznie wysłał na miejsce patrol.

Przybyli na miejsce policjanci Komisariatu Policji w Strzegomiu rozpoczęli poszukiwania sprawcy kradzieży. Już po kilku minutach od zdarzenia funkcjonariusze, zatrzymali 43 – latka, podejrzanego o ten czyn, jak się okazało - sąsiada zgłaszającej. Skradziona torebka z dowodem osobistym, kartą bankomatową i kluczami od mieszkania została odzyskana i wraz z zawartością wróciła do właścicielki.

Mężczyzna został już przesłuchany i usłyszał zarzut kradzieży do którego się przyznał. Grozi mu teraz kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group