Środa, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 953
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Magdalena Dzwonkowska nowym rzecznikiem świdnickiego magistratu

Wtorek, 17 marca 2015, 14:00
Aktualizacja: 14:09
Autor: red.
Świdnica: Magdalena Dzwonkowska nowym rzecznikiem świdnickiego magistratu
Fot. użyczone
Magdalena Dzwonkowska wygrała ogłoszony przez Urząd Miasta w Świdnicy konkurs na stanowisko rzecznika prasowego magistratu.

W odpowiedzi na ogłoszenie o naborze do Urzędu Miejskiego wpłynęło 8 ofert. Wszyscy kandydaci spełniali wymagania formalne i zostali zaproszenie do I etapu rekrutacji – z zaproszenia skorzystało 5 kandydatów. Posiedzenie komisji konkursowej – w składzie: Szymon Chojnowski, Zofia Jakubiak, Joanna Salus-Komorowska i Maciej Rataj, odbyło się 12 marca. Po części pisemnej wszyscy zostali zakwalifikowani do II etapu – rozmowy kwalifikacyjnej.

- Pani Magdalena Dzwonkowska otrzymała najwyższą ocenę podczas rozmowy kwalifikacyjnej, wykazała się bardzo dobrą znajomością przepisów i zagadnień z zakresu samorządu gminnego, prawa prasowego, postępowania administracyjnego Komisja zarekomendowała jej kandydaturę na stanowisko rzecznika prasowego Urzędu Miasta w Świdnicy, a rekomendację tę przyjęła prezydent Świdnicy Beata Moskal-Słaniewska – mówi przewodniczący komisji konkursowej Szymon Chojnowski, zastępca prezydent Świdnicy.

Magdalena Dzwonkowska posiada merytoryczne i zawodowe przygotowanie do pracy na stanowisku rzecznika prasowego. Pełniła już tę funkcję w świdnickim magistracie w latach 2000 - 2003, następnie pracowała w referacie Gospodarki Mieszkaniowej, później w Referacie Geodezji i Gospodarki Gruntami. Funkcję rzecznika obejmie 1 kwietnia 2015 roku.

Ukończyła Uniwersytet Wrocławski Wydział Nauk Społecznych, otrzymując dyplom magistra nauk politycznych. Na Uniwersytecie Ekonomicznym ukończyła też studia podyplomowe w zakresie Praktyki Zarządzania Projektami Unijnymi.

„Praca w samorządzie nie jest mi obca, przez 16 lat doskonale poznałam zagadnienia z różnych dziedzin samorządu i myślę, że to jest moim dużym atutem. Pragnę pracować dla społeczności lokalnej swojego rodzinnego miasta Świdnicy. Chcę współtworzyć pozytywny wizerunek zarówno Prezydenta Miasta, jak też poszczególnych jego pracowników. Chcę stworzyć taką politykę informacyjną, aby Urząd Miejski w Świdnicy stał się wizytówką dla innych instytucji i urzędów. Mam w głowie mnóstwo pomysłów i rozwiązań, które wzmocnią przepływ informacji oraz zwiększą partycypacje mieszkańców w zakresie wyrażania ich opinii".

Magdalena Dzwonkowska odpowiadać będzie za politykę informacyjną urzędu, prowadzenie i aktualizację strony internetowej Miasta, przygotowywanie i prowadzenie konferencji prasowych, oraz współpracę z innymi jednostkami w zakresie komunikacji, redagowania komunikatów, ogłoszeń prasowych i innych artykułów dotyczących działalności samorządu we wszystkich kanałach komunikacji.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group