Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 929
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Mają drogę jak marzenie

Poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 11:21
Aktualizacja: 13:25
Autor: red
Świebodzice: Mają drogę jak marzenie
Fot. UM Świebodzice
Mieszkańcy budynków Strzegomska 20a i 20b w Świebodzicach mają wykonany wygodny dojazd do swoich posesji. Miasto utwardziło i odwodniło 135 m drogi, która przez dziesiątki lat była nawierzchnią szutrową, pełną nierówności, pofałdowań i dziur.

Zakres zadania obejmował wykonanie konstrukcji i nawierzchni drogi z kostki betonowej o szerokości 4,5 m, ograniczonej betonowymi krawężnikami. W miejscu połączenia z istniejącą nawierzchnią ul. Towarowej, drogę odpowiednio poszerzono. Koszt prac to 155 000 zł.

Mieszkańcy są bardzo zadowoleni. – Dziękujemy za wykonanie tego dojazdu, czekaliśmy długo, ale efekt jest bardzo zadowalający, mamy wygodną i szeroką drogę- mówią mieszkańcy budynków. - Spotkałem się z lokatorami i poprosiłem, by w „zamian” za wykonaną inwestycję mieszkańcy zagospodarowali i uporządkowali teren zielony wokół posesji i przylegający do nowo wykonanej drogi. Mieszkańcy zadeklarowali, że wykonają te prace z prawdziwą przyjemnością, więc będzie to nie tylko wygodniej, ale i ładniej – cieszy się burmistrz Bogdan Kożuchowicz.

W kolejnym etapie miasto wykona tu także oświetlenie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group