Czwartek, 20 czerwca
Imieniny: Bogny, Bogumiły
Czytających: 1232
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Bystrzyca Dolna: Mają już rok

Niedziela, 30 sierpnia 2020, 13:23
Aktualizacja: Poniedziałek, 31 sierpnia 2020, 12:24
Autor: red
Bystrzyca Dolna: Mają już rok
Fot. Gmina Świdnica
16 lipca 2019 r. mieszkańcy gminy Świdnica w wieku 60+ otrzymali nowe, funkcjonalne miejsce do spotkań, integracji, wspólnego odpoczynku oraz do realizacji swoich planów i pomysłów.

Klub ABC Seniora w Bystrzycy Dolnej. Jak zapewniali seniorzy, pierwszy rok działalności minął im bardzo intensywnie i twórczo. Tańcząc ZUMBĘ udowodnili, że nie brakuje im energii i zapału do realizacji kolejnych pomysłów.

W jubileuszowych obchodach uczestniczyli jego członkowie, sympatycy i osoby wspierające działalność seniorów, między innymi: wójt gminy Teresa Mazurek, przewodnicząca Rady Gminy Świdnica Regina Adamska, radny Bronisław Dratwa, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji Krzysztof Jas, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Dorota Waliszak, sołtys Bystrzycy Dolnej Dariusz Szymkiewicz, dyrektor Publicznego Przedszkola w Bystrzycy Dolnej Beata Klęsk, dyrektor SSM w Lubachowie Sebastian Krzywda oraz sołtys Lubachowa Aneta Dzamara-Szakiel.

Podczas spotkania nie mogło zabraknąć głosów tych, którzy przez okrągły rok tworzyli to niezwykłe miejsce, seniorów.
– Rok działania Klubu ABC Seniora w Bystrzycy Dolnej, to zasługa powołania i pasji wielu wspaniałych ludzi, seniorów, którzy przez rok poświęcili swój czas i energię udowadniając, że życie na emeryturze może być pełne płomiennych barw – podkreślała Weronika Socha, opiekun i koordynator Klubu. W przygotowanej prezentacji zostały zawarte najważniejsze momenty z pierwszych 12 miesięcy ich działalności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group