Niedziela, 23 czerwca
Imieniny: Wandy, Zenona
Czytających: 1158
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Majówka z ofertami

Piątek, 29 kwietnia 2022, 7:50
Autor: red
Świebodzice: Majówka z ofertami
Fot. organizatorzy
Z myślą o mieszkańcach Świebodzic przygotowano kilka ciekawych wydarzeń, które odbędą się na przestrzeni kwietnia i maja.

Inaugurację sezonu eventowego rozpoczynamy jubileuszowym, dziesiątym Zlotem Motocykli, na który serdecznie zapraszamy w dniu 30 kwietnia w imieniu Burmistrza Miasta Pawła Ozgi oraz świebodzickiego przedsiębiorcy Dariusza Stańczyka. Impreza rozpocznie się na świebodzickim Rynku o godz. 15:00.

Uczestnikom wydarzenia rozdane zostaną okazjonalne, pamiątkowe koszulki. Zgodnie z tradycją rozpoczynającą sezon wszystkie maszyny zostaną poświęcone, a kierowcy otrzymają obrazek z wizerunkiem ich patrona św. Krzysztofa. Będzie głośno, widowiskowo i niepowtarzalnie. Po oficjalnej części motocykliści przejadą ulicami miasta, następnie przenosząc się do Hotelu Księżyc na część plenerową imprezy.

W poniedziałek (2 maja) obchodzimy Święto Flagi, z tej okazji Szczep Harcerski Imago wraz z Dowódcą Szczepu Karolem Marcyniukiem przy wsparciu Gminy Świebodzice zaprasza osoby w każdym wieku do Parku (ul. Aleje Lipowe) na Miejskie Obchody Dnia Flagi Radosny Patriotyzm. Rozpocznie je ekscytująca gra terenowa. Po niej o godzinie 12:00 zacznie się kolorowy, rodzinny piknik, podczas którego na uczestników czekać będzie moc atrakcji: konkursy, zabawy, występy artystyczne. Wydarzenie zapewni ciekawą rozrywkę dla całych rodzin.

Mszą Świętą w intencji Ojczyzny uczcimy Święto Konstytucji 3 maja. Odprawiona zostanie ona we wtorek o godzinie 12:00 w Parafii św. Mikołaja. Po nabożeństwie program artystyczny zaprezentuje Zespół Śpiewaczo-Taneczny Świebodziczanie pod przewodnictwem Aleksandra Jermakowa.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group