Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 978
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Marcinowice: „Małe zDolnoŚlązaki – twórcze i radosne dzieciaki”

Sobota, 15 grudnia 2018, 11:22
Autor: red
Gmina Marcinowice: „Małe zDolnoŚlązaki – twórcze i radosne dzieciaki”
Fot. UG Marcinowice
Fundacja MarsJaiTy u Małgorzaty zrealizowała projekt pn.” Małe zDolnoŚlązaki – twórcze i radosne dzieciaki”, który został dofinansowany ze środków projektu „Dolnośląski Fundusz Małych Inicjatyw” realizowanego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2018.

W ramach tego projektu odbyły się:

- Warsztaty artystyczne w Tąpadłach w dniu 10 listopada 2018 r. z mydlarstwa i zdobienia tkanin. Wzięło w nich udział 21. dzieci i młodzieży, którzy wykonali wyjątkowe mydełka i ozdobili eko-torby.
- Warsztaty ceramiczne w „Manufakturze” w Bolesławcu, 17 listopada 2018 r.. Dwudziestka uczestników poznała tajniki powstawania i dekorowania najsłynniejszej bolesławieckiej porcelany.
- Warsztaty świąteczne z Mikołajem, w Tąpadłach w dniu 1 grudnia 2018 r.
- Tu powstały piękne choinki, bombki styropianowe i łańcuchy świąteczne. Były też liczne zabawy integrujące uczestników, które wprowadziły atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Udział w każdych warsztatach został nagrodzony.

Wyobraźnia uczestników warsztatów, w których w sumie wzięło udział 31 dzieci i młodzieży z Gminy Marcinowice i Gminy Świdnica, zaskakuje i zachwyca.

- Dziękujemy za zaangażowanie rodzicom uczestników projektu. Dziękujemy również: Gminie Marcinowice, Kamayu Art, Kacper Bus, Fabryce Naczyń Kamionkowych „Manufaktura”, Cukierni Bis i Magdalenie Głowackiej z Gospodarstwa Rolno-Sadowniczego. – mówi prezes fundacji Małgorzata Jakubów.

Projekt jest realizowany w ramach Dolnośląskiego Funduszu Małych Inicjatyw ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2018 - Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group