Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 940
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/Strzelce: Maluchy z wizytą w Komendzie Powiatowej Policji w Świdnicy

Piątek, 7 czerwca 2019, 11:16
Aktualizacja: 13:18
Autor: red
Świdnica/Strzelce: Maluchy z wizytą w Komendzie Powiatowej Policji w Świdnicy
Fot. KPP Świdnica
Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Strzelcach gościli w tutejszej Komendzie Powiatowej Policji. Najmłodsi zapoznali się z pracą funkcjonariuszy, obejrzeli z bliska elementy umundurowania oraz wyposażenia, a nawet zasiedli w policyjnym radiowozie. Spotkanie to było również doskonałą okazją do przypomnienia dzieciom podstawowych zasad bezpieczeństwa.

4 czerwca świdnickich policjantów odwiedziła grupa uczniów klas I-III ze Szkoły Podstawowej w Strzelcach.

W trakcie spotkania najsłodsi dowiedzieli się jak funkcjonuje Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy oraz na czym polega praca oficera dyżurnego a także technika kryminalistyki, sami tez mogli pobierać ślady daktyloskopijne. Najmłodsi mieli także okazję z bliska obejrzeć elementy umundurowania oraz wyposażenia funkcjonariuszy. Każdy z uczniów mógł poczuć się jak funkcjonariusz i zasiąść za sterami policyjnego radiowozu. Dzieci odwiedził też Komisarz Lew -maskotka świdnickiej policji- który był niewątpliwa atrakcją spotkania

Uczniom przypomniano także zasady funkcjonowania telefonów alarmowych. Z najsłodszymi omówiono także tematy związane z ich bezpieczeństwem, szczególnie podczas spędzania wolnego czasu w okresie letnim.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group