Poniedziałek, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 939
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Maluszek z pakietem

Środa, 9 czerwca 2021, 15:18
Autor: red
Żarów: Maluszek z pakietem
Fot. UM Żarów
Kolejny maluszek z pakietem powitalnym „Paka dla Niemowlaka”.

Kolejny maluszek otrzymał pakiet powitalny w ramach organizowanej przez Urząd Miejski w Żarowie akcji "Paka dla Niemowlaka". Burmistrz Leszek Michalak oficjalnie przywitał Laurę Pietruszkę w gronie mieszkańców gminy Żarów i przekazał na ręce mamy upominki, które będą dla dziewczynki pamiątką.
– Każdy nowy mieszkaniec gminy Żarów to dla nas ogromne szczęście i wielki skarb. Szczególnie ten najmłodszy. To dla nas wyjątkowe momenty i chcemy radość z narodzin kolejnego mieszkańca naszej gminy dzielić z jego najbliższymi. To piękne, że tak wiele osób wybiera właśnie naszą gminę na miejsce, w którym żyją i wychowują dzieci. Jesteśmy z tego bardzo dumni i dziękujemy za tworzenie naszej małej ojczyzny. Gratuluję i życzę rodzicom oraz Laurze wszystkiego najlepszego – mówił burmistrz Leszek Michalak.

Laura w chwili narodzin ważyła 3550 kg i mierzyła 53 cm. Rodzicom życzymy wytrwałości w pełnieniu tej najważniejszej życiowej roli, a dziewczynce samych szczęśliwych dni. Oczywiście w gminie Żarów.

Przypominamy, że akcja promocyjna „PAKA DLA NIEMOWLAKA” dotyczy dzieci urodzonych od stycznia 2021 roku, a warunkiem wzięcia w niej udziału jest wypełnienie wniosku. Szczegóły akcji: https://nowa.um.zarow.pl/kultura-i-oswiata/n,202670,paka-niemowlaka.html

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group