Poniedziałek, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 624
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Mam Talent wygrywa żarowskie zmagania

Poniedziałek, 29 sierpnia 2011, 15:15
Aktualizacja: 15:17
Autor: MDvR
Żarów: Mam Talent wygrywa żarowskie zmagania
Fot. użyczone
Ponad osiemdziesięciu piłkarzy wzięło udział w II Nocnym Turnieju Piłkarskim na Orliku w Żarowie. Rywalizowano w dwóch grupach, z których zwycięzcy spotkali się w wielkim finale.

W grupie A, Wierzbianka Wierzbna jako jedyna drużyna zdołała wygrać wszystkie spotkania. Druga pozycja dająca prawo gry o trzecie miejsce przypadła piłkarzom Nocny Team. Na kolejnych miejscach w tej grupie sklasyfikowano Młodych Wilków oraz No Name.

Grupę B zwyciężyli zawodnicy Mam Talent. Jeden punkt mniej skompletowali piłkarze Jaga Team. Trzecie miejsce i walka o piąte miejsce dla Drink Team. Stawkę grupy B zamknęli zawodnicy Kanarinios.

Po meczach grupowych przyszedł czas na mecze o końcowe miejsca w turnieju. W pojedynku o siódmą lokatę spotkali się No Name oraz Kanarinios. Przez dłuższą część spotkania utrzymywał się remis 1:1. Gdy wydawało się, że do rozstrzygnięcia potrzebne będą rzuty karne, szalę zwycięstwa na swoją korzyść przechylili Kanarinios. Piłkarze Drink Team zwyciężyli 1:0 z Młodymi Wilkami dzięki czemu zakończyli zmagania na piątym miejscu.

W meczu o trzecie miejsce spotkały się drużyny, które zawsze goszczą na turniejach piłkarskich organizowanych przez Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie: Jaga Team oraz Nocny Team. Tym razem zwycięstwo i trzecie miejsce przypadło piłkarzom Jaga Team.
W wielkim finale na murawę wybiegli zdobywcy pierwszych miejsc w grupach: Wierzbianka Wierzbna oraz Mam Talent. Jak na finał przystało mieliśmy emocje do końca. Po regulaminowym czasie utrzymywał się bezbramkowy remis i o zwycięstwie decydowały rzuty karne. W ostatniej kolejce spudłowali piłkarze z Wierzbnej i ze zwycięstwa mogli się cieszyć zawodnicy Mam Talent.

Nagrody wręczał Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie Artur Adamek. Organizatorem turnieju było Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie

Mecz o 7 miejsce: No Name – Kanarinios 1:2
Mecz o 5 miejsce: Młodzi Wilcy – Drink Team 0:1
Mecz o 3 miejsce: Nocny Team – Jaga Team 0:1
Mecz o 1 miejsce: Wierzbianka Wierzbna – Mam Talent 0:0, k. 2:3

Końcowa klasyfikacja:
1. Mam Talent
2. Wierzbianka Wierzbna
3. Jaga Team
4. Nocny Team
5. Drink Team
6. Młodzi Wilcy
7. Kanarinios
8. No Name

Skład zwycięzców:
Mam Talent:
Sławomir Marmajewski, Robert Kaśków, Paweł Kaśków, Paweł Niewęgłowski, Tomasz Suchorabski, Wiesław Zdunik, Daniel Valverde, Marcin Kądziołka.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group