Poniedziałek, 15 lipca
Imieniny: Henryka, Włodzimierza
Czytających: 742
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Mamy mistrzów okręgu – pojadą po zwycięstwo na mistrzostwa krajowe [FOTO, VIDEO]

Sobota, 7 maja 2011, 19:06
Aktualizacja: Niedziela, 8 maja 2011, 8:34
Autor: GrA
Świdnica: Mamy mistrzów okręgu – pojadą po zwycięstwo na mistrzostwa krajowe [FOTO, VIDEO]
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Aleksandra Nowak, Anna Budner, Anna Litwinowicz, Agata Stańczak, Patrycja Muszyńska i Sylwia Balant, jako rezerwowa to drużyna II Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy, która będzie reprezentowała województwo dolnośląskie na Krajowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK.

- Jedziemy po zwycięstwo. Mamy nadzieję, że w tym roku się uda – mówi Krystian Werecki z zarządu rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Świdnicy. Drużyna II Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy wygrała bowiem rozegrane w Świdnicy po raz pierwszy Okręgowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK.
zobacz film:O zwycięstwo walczyło dziś osiem drużyn z całego województwa dolnośląskiego. Młodzi ratownicy musieli się zmierzyć ze specjalnie przygotowanymi dla nich stacjami, na których musieli udzielić pierwszej pomocy. Potrzebna była zarówno wiedza, jak i umiejętności praktyczne.

Zwycięska drużyna pojedzie reprezentować województwo dolnośląskie na Krajowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy. Termin i miejsce rozegrania mistrzostw nie jest jeszcze znany. Młodym świdnickim ratownikom gratulujemy!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (18)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group