Czwartek, 29 lutego
Imieniny: Lutosława, Romana
Czytających: 938
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/powiat świdnicki: Mandat możesz zapłacić od ręki

Sobota, 11 listopada 2023, 9:55
Aktualizacja: 10:56
Autor: red
Świdnica/powiat świdnicki: Mandat możesz zapłacić od ręki
Fot. KPP Świdnica
Dostałeś mandat i chcesz zapłacić od razu? To żaden problem. Przypominamy, że każdy patrol ruchu drogowego świdnickiej komendy wyposażony jest w terminal płatniczy. Dzięki temu za mandat można zapłacić kartą na miejscu.

W dzisiejszych czasach płatności bezgotówkowe przy użyciu karty to już codzienność. Niemal każdy z nas posiada konto z kartą płatniczą, dlatego w ramach udogodnienia dla osób na które nałożony został mandat- radiowozy drogówki ze Świdnicy, tak jak i w całym kraju są wyposażone w mobilne terminale płatnicze.

Urządzenia pozwalają na bezgotówkowe uiszczanie grzywny nałożonej w drodze postępowania mandatowego w miejscu kontroli drogowej kartą płatniczą. Z pewnością jest to udogodnienie dla kierowców. Cała czynność trwa bardzo krótko i nie różni się niczym od płatności za zakupy w sklepie. Osoba ukarana otrzymuje druk mandatu i potwierdzenie opłaty z terminala.

Osoby, które nie zdecydują się na płatność na miejscu, tak jak wcześniej, otrzymują mandat kredytowy, który należy opłacić w ciągu 7 dni — przelewem.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group