Poniedziałek, 30 stycznia
Imieniny: Macieja, Martyny
Czytających: 710
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Marcin Daniec rozbawił żarowską publiczność

Piątek, 11 marca 2016, 6:50
Autor: opr.red.
Żarów: Marcin Daniec rozbawił żarowską publiczność
Fot. www.um.zarow.pl
To był wyjątkowy Dzień Kobiet w Żarowie. Marcin Daniec, znany satyryk, który wystąpił w żarowskim Gminnym Centrum Kultury i Sportu z okazji Dnia Kobiet rozbawił zgromadzoną publiczność do łez. Artysta zafundował Żarowianom dużą dawkę humoru.

Swoją nietuzinkową osobowością nawiązał znakomity kontakt z widownią i wywołał salwy śmiechu. W jego programie pojawiła się tematyka głównie dotycząca polityki, choć na scenie królowały również skecze "o nas samych".

- Nie byłbym sobą, gdyby teraz nie poleciało ze sceny w Waszym kierunku trochę wazelinki - mówił do licznie zgromadzonej publiczności kabareciarz. - W tak pięknym miejscu, jak Żarów jeszcze nie miałem okazji występować. Żarów czy Żarówek, nie ważne - kontynuował Marcin Daniec.

Wszystkie kobiety tłumnie zgromadzone w hali sportowej Gminnego Centrum Kultury i Sportu przywitali gospodarze imprezy: burmistrz Leszek Michalak, przewodniczący Rady Miejskiej Roman Konieczny i dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu Artur Adamek. - W życiu kobiety rozróżnić można siedem okresów: niemowlę, dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta i … młoda kobieta - mówił ze sceny Roman Konieczny przewodniczący Rady Miejskiej. Życzenia paniom składali również burmistrz Leszek Michalak i Artur Adamek przewodniczący Rady Miejskiej. - Składamy Wam, drogie Panie, najserdeczniejsze życzenia za Wasze zaangażowanie, cierpliwość i mądrość. I dziękujemy Wam, że czynicie ten świat piękniejszym i lepszym.

Tuż przed występem Marcina Dańca, dla wszystkich Żarowianek zaśpiewali również żarowscy artyści w duecie: Martyna Proniewicz i Wiktor Dąbrowa.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group