Piątek, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 541
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Marihuana w wiaderku po karmie dla psa

Sobota, 16 września 2017, 9:48
Autor: red
Świdnica: Marihuana w wiaderku po karmie dla psa
Fot. KPP Świdnica
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uprawę, posiadanie oraz handel środami odurzającymi.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej w wyniku prowadzonych działań operacyjnych ustalili i zatrzymali 26-letniego mieszkańca Świdnicy podejrzanego o uprawę, posiadanie oraz handel środkami odurzającymi. W trakcie przeszukania mieszkania należącego do mężczyzny funkcjonariusze ujawnili w wiaderku po karmie dla psa, którego mężczyzna nie posiadał, reklamówkę zwiniętą kilkukrotnie, w środku której znajdowały się woreczki strunowe z zawartością suszu roślinnego. Po przebadaniu na testerze narkotykowym okazało się iż, zabezpieczona substancja to marihuana.

26-latek posiadał blisko 2180 porcji handlowych tego narkotyku. Zabezpieczono także wagę oraz metalowy ręczny młynek do mielenia suszu marihuany.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Teraz o jego losie zdecyduje Sąd.
Sprawa ma charakter rozwojowy pod kątem handlu narkotykami w związku z tym policjanci prowadzą dalsze czynności.

Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomani, za posiadanie narkotyków grozi do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast handel narkotykami zagrożony jest karą do 8 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group