Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 550
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Maseczki trafiły do seniorów

Niedziela, 19 kwietnia 2020, 15:02
Autor: red
Świebodzice: Maseczki trafiły do seniorów
Fot. UM Świebodzice
W związku z zawieszeniem działalności Klubu Senior + w Świebodzicach Agata Koperska na co dzień zajmująca się organizacją pracy Klubu, postanowiła wesprzeć najstarszych mieszkańców naszego miasta i dostarcza im własnoręcznie uszyte maseczki ochronne, by mogli bezpiecznie wyjść z domu.

Maseczki w pierwszej kolejności trafiły do uczestników Klubu Seniora, a także innych osób, które dotychczas zgłosiły taką prośbę. Organizatorka akcji chce dotrzeć w szczególności do tych osób, które nie mają możliwości uzyskania takiej maseczki, gdyż korzystają wyłącznie z lokalnych osiedlowych sklepów, które w swej ofercie takowych nie posiadają. Uszytych zostało już ponad 200 sztuk i wszystkie zostały dostarczone pod drzwi. Potrzebne bawełniane tkaniny oraz gumki zakupione zostały z własnych środków, w czym pomogli pozostali pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej. Maseczki szyte są na bieżąco, więc prosi się wszystkich o wyrozumiałość.

Wychodząc naprzeciw potrzebom seniorów Agata Koperska uruchomiła także akcję zbiórki książek dla Seniorów, którzy po zamknięciu biblioteki ucierpieli najbardziej. Przekazane przez darczyńców książki trafiają do Seniorów a po wznowieniu działalności Klubu zasilą Klubową biblioteczkę.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group