Piątek, 30 października
Imieniny: Przemysława, Edmunda
Czytających: 692
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Masz w domu starą lodówkę? Wystaw przed posesję

Wiadomości: Żarów
Piątek, 24 października 2014, 11:06
Aktualizacja: 11:58
Autor: red.
Fot. UM Żarów
Stare dywany, meble, okna, drzwi, ale także sprzęt AGD i RTV, komputery, elektronarzędzia, zużyte baterie, akumulatory i opony, a nawet gruz budowlany – takie rzeczy często zalegają w naszych domach. Będzie teraz okazja, aby się ich pozbyć.

Wystarczy wystawić je przed posesją lub obok osiedlowego pojemnika na odpady. - Zbiórka tego rodzaju odpadów odbędzie się w ostatni piątek października. Mieszkańcy będą mogli pozbyć się odpadów, bezpłatnie, wystawiając je przed posesję lub w okolice koszy na śmieci. Odpady prosimy wystawiać do godz. 8.00 rano w miejscu widocznym przed nieruchomością i zabezpieczyć przed rozwiewaniem. Nie trzeba również tego zgłaszać w Urzędzie - mówi Tomasz Kuska, inspektor ds. gospodarki komunalnej Urzędu Miejskiego w Żarowie.

Zbiórka zużytych odpadów odbywać się będzie według ustalonego harmonogramu:

31 października (piątek): zakres zbiórki obejmuje tereny położone po jego prawej stronie od ulicy Armii Krajowej (patrząc od wjazdu od strony Świdnicy)

Jeśli ktoś nie zdąży pozbyć się odpadów w dniu zbiórki można je oddać w każdej chwili za darmo do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w firmie Agro system Sp. z o.o. Andrzej Konieczny przy ul. Armii Krajowej 34 w Żarowie (czynny w godz. 16.00-18.00, a w soboty od 10.00 do 12.00).

(Magdalena Pawlik)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group