Sobota, 6 czerwca
Imieniny: Danuty, Dominiki
Czytających: 470
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Maszerowali po Błędnych Skałach

Wiadomości: Region
Środa, 24 października 2012, 0:13
Aktualizacja: 0:16
Autor: red.
Fot. użyczone
Już po raz czwarty Lokalna Organizacja Turystyczna „Księstwo Świdnicko – Jaworskie” tym razem wraz ze Świdnicki Ośrodkiem Kultury zorganizowała pieszą wędrówkę. IV Rajd Książęcy odbył się 20 października na terenie Błędnych Skał. Wędrując wraz z przewodnikiem uczestnicy imprezy mogli wejść w głąb skalnego labiryntu, gdzie kręcono film "Opowieści z Narnii: Książę Kaspian".

– Wystartowaliśmy w „Błędnych Skałach” i udaliśmy się w głąb skalanego labiryntu, do którego weszliśmy i sprawdziliśmy, jakie tajemnice skrywa. Następnie grupa wyruszyła zielonym szlakiem w kierunku Schroniska „Pasterka”, po drodze podziwiając malowniczy jesienny krajobraz Gór Stołowych. Po dotarciu do schroniska już tradycyjnie uczestnicy spożyli wspólny posiłek - mówi Marek Marczewski z Lokalnej Organizacji Turystycznej „Księstwo Świdnicko – Jaworskie”

Dodatkowo uczestnikom sprzyjała aura pogodowa, dzięki czemu można było podziwiać piękne jesienne barwy Gór Stołowych. Po wspólnym posiłku i nabraniu sił grupa ruszy na ostatni etap trasy, w kierunku parkingu przy „Szczelinicu Wielkim”, gdzie czekał na nich autobus który zabrał uczestników do Świdnicy. Każdy z uczestników IV Rajdu Książęcego dostał pamiątkowy kubek, który będzie przypominać wspólnie spędzone chwile.

Już teraz Lokalna Organizacja Turystyczna „Księstwo Świdnicko – Jaworskie”, zapraszają na kolejny wyjazd w nieznane, możemy zdradzić że kolejna impreza planowana jest na 1 grudnia, a miejscem naszej eksploracji będzie miasto Drezno. Zainteresowanych wyjazdem zapraszamy do śledzenia strony Księstwa Świdnicko – Jaworskiego, informacje wkrótce. http://www.ks-j.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group