Sobota, 22 stycznia
Imieniny: Anastazego, Wincentego
Czytających: 613
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: McDonald's w Strzegomiu – to już pewne!

Środa, 5 czerwca 2013, 16:18
Aktualizacja: 16:20
Autor: red.
Strzegom: McDonald's w Strzegomiu – to już pewne!
Fot. UM Strzegom
W ciągu trzech – czterech miesięcy od uzyskania pozwolenia na budowę przez inwestora, powstanie w Strzegomiu bardzo lubiana i popularna restauracja McDonald's, która stanie równolegle do stacji Shell. Informacja ta zapewne ucieszy mieszkańców gminy Strzegom, ponieważ już nie będą musieli jeździć do okolicznych miejscowości.

- 29 maja br. podpisano akt notarialny kupna działki pod budowę restauracji w Strzegomiu. Nowa inwestycja sprawi, że pojawią się kolejne miejsca pracy dla młodych ludzi - podkreśla zastępca burmistrza Strzegomia, Wiesław Witkowski. - Myślimy, że w tym miejscu pracę znajdzie ok. 60 osób.

Jak poinformował zastępca burmistrza, inwestor dostał już wstępne uzgodnienia dotyczące m.in. podłączenia do sieci wodno-kanalizacyjnej, teraz musi zrobić projekt, dostać pozwolenie na budowę i rozpocząć inwestycję.

Obecność restauracji McDonald's doskonale łączy się z faktem produkcji bułek przez pierwszego inwestora w Strzegomiu - firmę FSB Piekarnie. - Bardzo potrzebujemy nowych miejsc pracy i robimy wszystko, by takie miejsca stworzyć. Cały czas szukamy nowych inwestorów - podsumowują władze samorządowe.

(Tomasz Wanecki)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group