Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 902
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: „MDK–owskie wieczory pod Wieżą”

Sobota, 30 marca 2013, 0:07
Autor: red.
Świdnica: „MDK–owskie wieczory  pod Wieżą”
Fot. organizator
Już od 5 kwietnia Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy wraz z Lokalną Organizacją Turystyczną „Księstwo Świdnicko – Jaworskie” szykuje „MDK–owskie wieczory pod Wieżą”.

Piątkowe wieczory mają trwać aż do czerwca lecz organizatorzy nie wykluczają możliwości ich przedłużenia do września, jak sami mówią wszystko uzależnione jest od frekwencji i zainteresowania mieszkańców . W każdy piątek kwietnia zapraszamy wszystkich zainteresowanych na patio bloku śródrynkowego pod wieżą ratuszową. Piątkowe spotkania rozpoczniemy wieczorem wokalnym. Zaprezentują się na nim wokaliści ze Studia Piosenki dla Dzieci i Młodzieży z MDK „Bartek”, dodatkowo na wieczorze wokalnym wystąpią laureaci konkursów piosenki „Przeboje z jajem”, „Dzieciopiewy” a także zespół wokalny „Luźny Skład”.

Każdy piątek to inna atrakcja artystyczna, każdy znajdzie to co lubi, będą mogli Państwo odwiedzić nas na wieczorze teatralnym, wieczorze szachowym oraz wieczorze ceramiczno-keybordowym. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.mdk.swidnica.pl ; www.ks-j.pl oraz w Regionalnej Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Świdnicy (Rynek).

(Lokalna Organizacja Turystyczna „Księstwo Świdnicko – Jaworskie”)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group