Wałbrzych: Mecz przyjaźni dla Górnika Wałbrzych

Niedziela, 8 listopada 2009, 19:53
Aktualizacja: 19:55
Autor: Wiktor Bąkiewicz
W ostatnim meczu rundy na murawie spotkały się drużyny ze Świdnicy i Wałbrzycha. Beniaminek z Wałbrzycha podejmował u siebie walczącą o awans do drugiej ligi Polonię/Spartę Świdnica.

Po bramkach Dominika Janika w 25 minucie oraz Adriana Moszyka w 90 minucie mecz zakończył się rezultatem 2-0. Mimo przewagi oraz większej ilości akcji podbramkowych nie udało się strzelić bramki kontaktowej drużynie ze Świdnicy. Górnik Wałbrzych - Polonia/Sparta Świdnica 2:0.

Spotkanie sędziował Kamil Muniak z Jeleniej Góry. Na trybunach zasiadło 1500 widzów, w tym 150 sympatyków piłki nożnej ze Świdnicy. W tabeli III ligi z 37 punktami prowadzi Górnik Wałbrzych, drugie miejsce zajmuje Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie - 34 punkty. Trzecie miejsce zajmuje Polonia/Sparta Świdnica, mając 30 punktów.

Składy obu drużyn:

Górnik Wałbrzych : Jaroszewski - Michalak, Przerywacz, Wojtarowicz, Majka, Michalak, Wepa, Morawski (84min Rytko), Tobiasz (90min Smoczyk), Moszyk, Janik (90min Starczukowski).

Polonia/Sparta Świdnica : Wójcik - Bielski, Galuś, Twardawa, Kotlarz, Fojna, Filipczak, Szczur (80min Śmiałowski), Goździejewski (88min Marszałek), Józefowicz, Urban.