Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 929
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Medale Mistrzostw Europy dla Fighter Żarów

Piątek, 29 czerwca 2018, 14:45
Aktualizacja: Sobota, 30 czerwca 2018, 14:47
Autor: red
Żarów: Medale Mistrzostw Europy dla Fighter Żarów
Fot. UM Żarów
Zawodnicy Fighter Żarów z medalami Zunifikowanych Mistrzostw Europy. Na terenie świdnickiego lodowiska dominowały sztuki walki.

Do startu zaproszone zostały wszystkie federacje współpracujące z WKA Polska: WKA, WFMC, WKN, ISKA, UFR, WKSF, WKL, WTKA, IAKSA, MFR, SWO, WRSA, CKEF. Fighter Żarów łącznie zdobył 6 medali. Mistrzami Europy zostali: Krystian Rossa, startujący w walkach semi-contact kick boxing do 42 kg. Ten sam zawodnik wywalczył złoty krążek w kategorii soft-kalaki. Pierwsze miejsce i tytuł mistrzowski dla Wiktora Dziubaka (semi-contact kick boxing do 48 kg). Dodatkowo Wiktor uplasował się na drugiej pozycji w walkach soft-kalaki. Trzy brązowe medale zdobyła Wiktoria Uryniaż (semi-contact oraz like-contact w kat. +72 kg).
- Jest to już druga impreza rangi mistrzowskiej, z której zawodnicy Fighter Żarów przywożą medale. Trzy miesiące temu startowaliśmy w Otwartych Mistrzostwach Polski WKA WFMC Kick Boxing i Otwartym Pucharze Polski Taekwon-do ITFC HQ Korea/UITF. Dziś poprzeczka powędrowała wyżej. W Zunifikowanych Mistrzostwach Europy startowało wielu dobrych sportowców, a drabinka do ścisłego finału była niesamowicie długa. Tym bardziej cieszę się z osiągniętych rezultatów przez moich zawodników - relacjonuje trener Fighter Żarów Norbert Rossa.

Wisieńką na torcie dla reprezentantów żarowskiego klubu była możliwość obserwacji walki o Mistrzostwo Polski WFMC Pro-Am na zasadach pełnego K1 w kategorii 57 kg, w której Patryk Świątek pokonał Piotra Tesarskiego.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group