Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 579
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mężczyzna z damsko–męskiego punktu widzenia

Wiadomości: Świdnica
Czwartek, 10 marca 2011, 18:16
Aktualizacja: Piątek, 11 marca 2011, 6:26
Autor: GrA
Artur
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Dwa dni temu świętowały Panie, dziś świętują… Panowie. 10 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Mężczyzn.

Święto istnieje już od 12 lat, ale wciąż mało kto o nim pamięta. Jak się okazuje pamiętają o nim głównie sami mężczyźni. - Dziś jest nasz dzień, dzień mężczyzn - mówi Świdniczce Artur. - Lubię, kiedy moja żona o tym święcie pamięta. Kobiety mają swoje święto, my też. Jeśli żona dziś nie zapomni, to pewnie uczcimy to jakoś wieczorem.

Niektórym mężczyznom o ich własnym święcie trzeba było jednak przypomnieć. - Wiem, że dziś dzień mężczyzn, bo dostałem rano SMS-a z życzeniami - śmieje się Krystian.

Płeć piękna o święcie swoich brzydszych połówek raczej nie pamięta. Mało tego, wiele kobiet nie wie, że taki dzień w ogóle istnieje.

– Nie wiedziałam, że jest takie święto. Pamiętam jedynie o dniu chłopaka – wyjaśnia Agnieszka. Karolina natomiast pamiętała. Tyle tylko, że myślała, że było wczoraj. – Słyszałam o tym święcie, ale myślałam, że obchodzimy je 9 marca – wyjaśnia Karolina.

Znane czy mniej znane, ale w kalendarzu zapisane. Wszystkim mężczyznom życzymy, aby ich drugie połówki pamiętały o ich święcie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group