Wtorek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 953
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat świdnicki: Miał ponad kilogram narkotyków

Środa, 29 czerwca 2016, 8:23
Autor: red
powiat świdnicki: Miał ponad kilogram narkotyków
Fot. red
Ponad kilogram narkotyków nie trafi na rynek – policjanci przechwycili marihuanę, amfetmianę oraz extasy i zatrzymali dilera, który został tymczasowo aresztowany.

Policjanci z powiatu świdnickiego, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, wspólnie z wrocławskimi funkcjonariuszami, zatrzymali mężczyznę, podejrzewanego o posiadanie oraz handel środkami odurzającymi i psychotropowymi. Funkcjonariusze zabezpieczyli narkotyki w postaci ponad 1 kilograma marihuany, prawie 40 gramów amfetaminy oraz 7 sztuk tabletek extasy. 26-latek, który usłyszał już zarzuty w tej sprawie, decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

W samochodzie 26-letniego mieszkańca powiatu świdnickiego ujawniono 4 worki foliowe z zawartością marihuany. W trakcie dalszych czynności funkcjonariusze przeszukali mieszkanie zatrzymanego, zabezpieczając kolejne porcje narkotyków w postaci marihuany, amfetaminy oraz tabletek extasy. Ujawniono także wagę służącą do porcjowania ilości handlowych niedozwolonych środków oraz maszynkę do mielenia suszu marihuany.

Mężczyzna po zatrzymaniu został osadzony w policyjnym areszcie. Po ustaleniu dalszych okoliczności tej sprawy, zatrzymany usłyszał już zarzuty udzielania oraz wprowadzania do obrotu znacznej ilości narkotyków, co zagrożone jest karą pozbawienia wolności nawet do 12 lat.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group