Czwartek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 868
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Miał w plecaku amfetaminę, marihuanę i tabletki ekstazy

Piątek, 1 czerwca 2018, 17:58
Autor: red
Strzegom: Miał w plecaku amfetaminę, marihuanę i tabletki ekstazy
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Strzegomiu zatrzymali 35–letniego mężczyznę u którego w piwnicy ujawnili i zabezpieczyli środki odurzające i substancje psychotropowe. Mężczyzna usłyszał już zarzuty w tej sprawie.

Policjanci z Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Strzegomiu prowadząc działania związane ze zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 35-letniego mieszkańca powiatu świdnickiego podejrzanego o posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych.

W trakcie przeszukania mieszkania oraz pomieszczeń piwnicznych należących do mężczyzny, funkcjonariusze w piwnicy ujawnili plecak, a w nim 2 woreczki z zawartością białego proszku oraz zielonego suszu, a także metalowe pudełko w kształcie serca z zawartością różowych tabletek z wytłoczonymi wzorkami.

Po przebadaniu na testerze narkotykowym okazało się iż, zabezpieczony biały proszek to amfetamina, susz roślinny to marihuana, a zabezpieczone tabletki to tabletki ekstazy. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie 475 porcji środków odurzających i 36 sztuk tabletek ekstazy. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzuty w tej sprawie.

Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group