Poniedziałek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 1138
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Miał znaczne ilości

Wtorek, 11 sierpnia 2020, 7:46
Aktualizacja: 11:48
Autor: red
Świdnica: Miał znaczne ilości
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zatrzymali mężczyznę, który w miejscu zamieszkania posiadał znaczne ilości substancji psychotropowych min znalazły się tam amfetamina oraz mefedron.

Funkcjonariusze Wydziału Prewencji Zespołu Dzielnicowych i Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego w związku z ustaleniami co do miejsca pobytu osoby poszukiwanej „odwiedzili” 23-letniego mężczyznę.

W trakcie policyjnych ustaleń młody mężczyzna mimo że nie był osobą poszukiwaną do odbycia zaległej kary pozbawienia wolności zachowywał się bardzo nerwowo i rozmowę z funkcjonariuszami chciał zakończyć bardzo szybko. Szybko też wyszło na jaw co było przyczyną takiego zachowania mężczyzny. Na parapecie policjanci zauważyli doniczkę z 3 sadzonkami roślin wyglądem przypominającymi rośliny marihuany. Z uwagi na „mini” odkrycie, policjanci podjęli dalsze czynności.

W trakcie przeszukania mieszkania m.in. w lodówce, w zakamarkach mebli pokojowych, ale też w pomieszczeniu gospodarczym należącym do mężczyzny policjanci ujawnili i zabezpieczyli znaczne ilości substancji psychotropowych w postaci amfetaminy oraz mefedronu. Łącznie policjanci zabezpieczono blisko 5200 porcji handlowych. Ponadto policjanci zabezpieczyli wagę elektroniczną oraz pieniądze w kwocie ponad 7 tys. złotych.

Podejrzany usłyszał już zarzuty w tej sprawie, min posiadania i uczestniczenia w obrocie znaczną ilością substancji psychotropowych.

Sąd na wniosek prokuratury podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group